Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Kúzelný rok končí… Začína nová „magic“!


Publikované dňa 31.12.2013 v kategórii Udalosti.


Ani sme sa nestihli spamätať a opäť sme o rok starší a skúsenejší :-). Aj rok 2013 ubehol veľmi rýchlo a hekticky a je čas na malú bilanciu toho, čo sa udialo za posledných 365 dní. Pre mňa osobne to bol rok, v ktorom som výrazne zintenzívnil komunikáciu s vami, mojimi priateľmi a samozrejme fanúšikmi mágie.

V septembri som vám predstavil svoju novú webovú stránku (ktorú momentálne navštevuješ :-D), ktorá pre mňa predstavuje kvalitatívnu zmenu pri mojom prezentovaní sa ako profesionálneho kúzelníka v dobe, kedy už ľudia neveria na zázraky tak, ako kedysi. Stránku navštívilo už vyše 950 ľudí, ktorí prejavili záujem o moju osobu, ponúkané programy, spôsob prezentácie trikov a hlavne moju definíciu slova „magic“. Významným prostriedkom na prezentovanie mojich zážitkov a názorov je aj môj blog, na ktorom som vám od jeho spustenia v októbri predstavil 13 článkov, pričom ma veľmi teší počet ich pravidelných čitateľov.

Kúzelník Laco Tischler vám praje šťastný Nový rok 2014

S radosťou som konštatoval váš záujem o moje aktivity na Facebooku, kde som sa Vám snažil sprostredkovať atmosféru a zábavu na vystúpeniach kde som kúzlil, s cieľom ukázať vám, že kúzlenie môže byť atraktívne na akomkoľvek druhu oslavy a spoločenského podujatia. O tom, že sa to podarilo, hovorí aj nárast počtu mojich fanúšikov a to je pre mňa signál, že sa stále medzi vami nájdu takí, ktorí chcú byť zabávaní kúzlami.

Za úspech v uplynulom roku považujem aj to, že sa mi podarilo kúzlenie spropagovať aj prostredníctvom televízie – a to v rámci môjho projektu „Kúzlenie na netradičných miestach“. Ako to vyzeralo, si môžete pripomenúť v tomto článku.

Milí priatelia, protože aj v budúcom roku vás chcem baviť humorom a nevšednými zážitkami, potrebujem vašu pomoc. Pripravil som si pre vás krátky dotazník, v ktorom ma môžete navigovať k tomu, čo sa vám páči, čo máte radi a čo vás zabáva. Nakoľko si cením názor každého z vás, budem veľmi rád, keď si nájdete 5 minút na jeho vyplnenie, čím aktívne prispejete k môjmu širšiemu poznaniu vášho vkusu.

Posledný deň v roku nie je iba pohľade späť, ale je to deň, v ktorom si dávame predsavzatia na rok budúci. A aké sú teda tie moje? Zabávať vás ešte viac a kvalitnejšie, prezentovať vám aj naďalej moje názory v príspevkoch na blogu, prinášať novinky zo sveta kúziel a mágie, naučiť vás kúzla, ktoré prinesú radosť vašim blízkim a v neposlednom rade rozbehnúť vystúpenia na netradičných miestach, kde vás rád uvidím.

Na záver mi dovoľte poďakovať za vašu podporu a čas, ktorý trávite spolu so mnou. Veľmi si to vážim a do Nového roku vám prajem len to najlepšie. Dosť bolo bilancie, poďme oslavovať!!!

PF 2014

Objednaj si ma!

Kľúčové slová: , ,Komentáre ku článku: Kúzelný rok končí… Začína nová „magic“!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.