Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Premiéra kúzlenia na netradičných miestach


Publikované dňa 03.12.2013 v kategórii Udalosti, Zážitky.


Milí priatelia, dnes sme začali sériu „kúzlenie na netradičných miestach“ na Železničnej stanici Košice. Za skvelý nápad chcem poďakovať členovi môjho tímu Lukášovi Kakalejčíkovi, ktorý zabezpečil logistiku (povolenie od Slovenskej železnice) a oslovil TV Markíza. Na stanici sme sa zišli ráno o 9.00 hod., trochu uzimení a skrehnutí, čo pre kúzelníka nie je práve najpriaznivejšie.

Kúzelník Laco Tischler na stanici

Počiatočná nesmelosť verejnosti (… čo už, my Slováci sme už raz takí :-)) sa rozplynula po úvodných trikoch a príchodom kamery sa záujem ľudí rapídne zväčšil. „Čaroval“ som všade, v staničnej hale, pri pokladni, na peróne, vo vlaku pre deti a na záver som poskytol krátky rozhovor pre Markízu. Prítomná bola aj PR pracovníčka železničnej stanice, ktorá urobila niekoľko zaujímavých fotografií a za odmenu som jej predviedol moje obľúbené kúzlo s cestovaním podpisov na karte.

Osobne som mal z kúzlenia na stanici dobrý pocit, lebo sa mi podarilo  opäť raz ľudí prekvapiť a zabaviť, čo je v dnešnom „sivom“ svete podľa mňa veľmi dôležité. Samotní cestujúci boli prekvapení, nakoľko nečakali, že by mohli byť svedkami show v štýle street magic priamo na stanici, a svoj údiv vyjadrili
aj v rozhovoroch do kamery.

Dúfam, že na nasledujúce netradičné miesta prídete aj vy ostatní. Dnes bol mojou prvou „lastovičkou“ môj verný fanúšik Paľo Hric, ktorý ma už pred deviatou čakal na stanici spolu s kolegyňou. Pali ďakujem :-). Moje poďakovanie patrí aj ŽSR (za spoluprácu a povolenie realizovať toto nevšedné vystúpenie) a samozrejme aj štábu TV Markíza.

A kedy to uvidíte vy? Predsa dnes o 19.00 hod. v spravodajstve TV Markíza. Zatiaľ si môžete pozrieť zopár fotiek v galérii pod článkom.

A čo pripravujeme najbližšie? Máme niekoľko nápadov – nechajte sa prekvapiť – budeme vás včas informovať!

Objednaj si ma!

Kľúčové slová: , ,Komentáre ku článku: Premiéra kúzlenia na netradičných miestach
  1. […] Za úspech v uplynulom roku považujem aj to, že sa mi podarilo kúzlenie spropagovať aj prostredníctvom televízie – a to v rámci môjho projektu “Kúzlenie na netradičných miestach”. Ako to vyzeralo, si môžete pripomenúť v tomto článku. […]

    Komentoval Kúzelný rok končí... Začína nová "magic"! | Kúzelník Laco Tischler dňa 26.10.2014 o 07:04:57Komentovanie nie je povolené.