Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Kúzlenie trocha inak


Publikované dňa 12.11.2013 v kategórii Udalosti, Zážitky.


Laco Tischler prednáša na tému "Business etiketa"Dnes sa Vám predstavím v trochu inom svetle, než ako ma poznáte. V polovici októbra som sa zúčastnil na pracovnom seminári firmy Reality Holding+ s.r.o. – Rh pozitívna realitná sieť, v Trenčianskych Tepliciach v Hoteli Most slávy (nie, neľakajte sa, nevenujem sa realitnej činnosti), kde som na základe požiadania vedenia firmy prednášal jej realitným maklérom na tému „Biznis etiketa“.

Prednáška v trvaní cca 50 minút bola zameraná na :

  • základy spoločenskej etikety;
  • históriu a vývoj;
  • metódy a formy biznis komunikácie a jej využitia v každodennej činnosti realitných maklérov.

V prednáške som využil tak znalosti a skúsenosti z môjho „predchádzajúceho“ života, nadobudnutých počas mnohých rokov strávených v zahraničí, ako aj najnovšie trendy vývoja spoločenskej etikety podľa renomovaných zahraničných odborníkov. Odozva na moju prednášku bola pozitívna a tak som mal dobrý pocit, že som snáď trochu rozšíril obzor maklérom firmy aj v tejto oblasti.

Laco Tischler prednáša publikuSamozrejme došlo aj na kúzlenie, pretože firma využila možnosť mať „dva v jednom“ a objednala si aj môj hovorený program a mikromágiu. Program zaujal a ja som tak strávil príjemný deň a večer v kruhu mladých kreatívnych ľudí, ktorí sa vedia baviť a nepokazia žiadnu „srandu“. Aj touto cestou by som sa chcel poďakovať majiteľovi firmy Ing. arch. Tiborovi Kočutovi za moje angažovanie v Trenčianskych Tepliciach. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a zároveň pozdravujem všetky sympatické maklérky. Prikladám aj niekoľko fotiek z hotela Most slávy.

Pokiaľ ste pozorne čítali môj príspevok tak už viete, že je možné pre Vašu firmu si ma objednať na prezentáciu prednášky na hore uvedenú tému. Tak neváhajte a doprajte aj svojim zamestnancom príjemný zážitok!

Objednaj si ma!

Kľúčové slová: , , ,Komentáre ku článku: Kúzlenie trocha inak

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.