Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

LOVE IS MAGIC! alebo nakrúcanie môjho nového videa


Publikované dňa 09.11.2013 v kategórii Zážitky.


V rámci prípravy mojej novej webovej stránky sme v septembri natočili krátky videoklip s názvom Love is magic. Chcel som prostredníctvom krátkeho príbehu dvoch mladých ľudí ukázať, že kúzla ich môžu zblížiť a pomôcť  im zabudnúť na hádku, ktorá ich na chvíľu rozdelila.

V pizzérii Modena v Košiciach sa zišla skupina mladých kreatívnych ľudí, ktorí sa aktívne na natáčaní zúčastnili.  Na základe inštrukcií kameramana Olivera Takáča Dianka a Tomáš vynikajúco zahrali hádajúcu sa dvojicu, ktorú som pomocou kúziel udobril. Vďaka patrí aj ostatným účinkujúcim, za ich trpezlivosť pri čakaní na jednotlivé zábery a tiež Ľubovi, ktorý Oliverovi pomáhal pri nasvietení jednotlivých scén. Touto cestou sa chcem tiež poďakovať majiteľovi a personálu pizzérie Modena za ústretovosť a pochopenie počas natáčania.

Video: Oliver production

Pri natáčaní vládla tvorivá atmosféra, užili sme si aj kopec srandy, najmä pri „hecovaní“ mladých, aby hádka vyznela vierohodne, nakoľko obaja sa na seba pri hádke usmievali a nemalo to patričnú šťavu. Samozrejme nezaobišlo sa to bez nervozity, keď sa niektorý záber musel opakovať viackrát za sebou, medzitým prestal fungovať parostroj, potom bolo zase veľa pary a museli sme čakať kým usadne, od čoho však zvlhli karty a nedalo sa s nimi kúzliť.

love is magic nakrúcanie

Našťastie sme všetko prekonali a výsledok si môžete pozrieť vo videu vyššie alebo na hlavnej stránke môjho webu. Ako bonus prikladám aj niekoľko fotiek z natáčania.

Dajte vedieť ako sa Vám to páčilo!

Foto: Dream Factory

Objednaj si ma!

Kľúčové slová: , ,Komentáre ku článku: LOVE IS MAGIC! alebo nakrúcanie môjho nového videa

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.