Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Magic trip


Publikované dňa 08.12.2013 v kategórii Udalosti, Zážitky.


Milí priatelia, dnes sa chcem s Vami podeliť o zážitky z uplynulých dní, kedy som absolvoval niekoľko vystúpení.

Začiatok Magic tripu (aj Vám sa páči ten názov? :-)) som začal 5.12. v Hoteli 3 studničky v Jasnej, účinkovaním v projekte Kasíno kúziel (pokiaľ by Vás to zaujalo, tak si ho nájdite na internete). Laco Tischler kasíno kúzielNeveľká spoločnosť, cca 35 ľudí sa zišla na firemnom večierku CBA, Budiš, kde boli prítomní aj obchodní partneri uvedených firiem. Zábava sa rozprúdila pri hracích stoloch rulety a black jacku, kde sa účastníci snažili vyhrať čo najväčšiu čiastku „kasínovských“ peňazí, aby ich v závere večera mohli využiť pri dražbe vecných cien. Dražba sa konala namiesto tomboly a bravúrne ju viedol pán Čellár z Popradu. Počas celého večera som prítomných hostí zabával mikromágiou a tak sa mohli v prestávkach hazardu zabávať predvedenými trikmi. Reakcia prítomných na Kasíno kúziel bola veľmi priaznivá. Spojenie kasína s kúzlami vytvorilo dobrú náladu po celý večer, nakoľko prítomní mohli striedať oba žánre. Pridávam aj niekoľko fotografií na dokreslenie atmosféry.

Magic trip samozrejme pokračoval aj 6.12. na Mikuláša, kedy som počas večera stihol v Košiciach absolvovať tri vystúpenia.

O 18.00 hod. ma v Spoločenskom pavilóne čakala veselá partia manažmentu studenej valcovne USS, ktorej sa program veľmi páčil, dokonca si chceli „priplatiť“, aby som zotrval s nimi celý večer. Našiel som tam nových fanúšikov, ktorí už poznali moju webovú stránku a kúzla ich veľmi zaujímali. Výborne sa zabávali a preto aj pre mňa bola o to väčšia radosť im kúzliť. Aj touto cestou ich pozdravujem.

Laco Tischler s davom fanúšičiekO 20.00 hod. v City Residence som zabával manažment a zamestnancov penziónu, ktorí vytvorili perfektnú atmosféru a zábavu. Nakoľko prevažnú časť prítomných tvorili mladé a pekné dámy, aj ja som mal z kúzlenia estetický zážitok. Hovorím tomu priaznivé pracovné podmienky :-). Ešte raz ďakujem za pozvanie a teším sa na ďalšie kúzlenie.

Trip pokračoval v reštaurácii Le Bistro v OC Optima, ktorú si pre svoj firemný večierok rezervovala spoločnosť Nubium. Vystupoval som v závere programu o 22.30 hod. a nálada už bola v plnom prúde. Vzhľadom na počet ľudí cca 130 a členitosť reštaurácie, som viac času venoval mikromágii, kde som sa pri jednotlivých stoloch stretol so zaujímavými ľuďmi a ich kladnými reakciami na moju produkciu. Výborná zábava, výborná show. Peťo ďakujem za pozvanie a teším sa na ďalšiu spoluprácu!

Laco Tischler s dvoma esamiThe show must go on… a tak, 7.12. vystúpenie pre zamestnancov spoločnosti METRO Cash & Carry v Košiciach v Hoteli Centrum o 19.00 hod. Milí a veselí mladí ľudia, ktorí sa radi zabávajú, nechýba im zmysel pre humor a patrične to dali najavo aj pri reakciách na moje kúzla. Bola s nimi fajn zábava a odchádzal som s dobrým pocitom. Ďakujem pánovi riaditeľovi Petrovi Miklovičovi za angažovanie a dúfam, že to nebolo naše posledné spoločné kúzlenie.

Priatelia, a keby ste si mysleli že dnes budem bez kúziel, tak sa veľmi mýlite, pretože dnes ma čakajú detičky zamestnancov Hotela Yasmín o 17.00 hod. Už sa teším, pretože kúzliť pre deti je celkom iný žáner a po spomenutých vystúpeniach sa mi žiada malej zmeny.

Magic trip teda pokračuje. Kto z vás chce byť jeho súčasťou?

Objednaj si ma!

Kľúčové slová: , ,Komentáre ku článku: Magic trip

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.