Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Aj takto môže vyzerať narodeninová oslava


Publikované dňa 20.12.2013 v kategórii Udalosti, Zážitky.


Nestáva sa často, že tam, kde prídem kúzliť, mám k dispozícii kopu profesionálnych asistentov. Prekvapila ma však narodeninová oslava malého Samka, ktorý oslavoval svoje (už :-)) siedme narodeniny. Čo sa vlastne stalo?Samkova narodeninová oslava

Kŕdeľ detí pod vedením šikovnej maminy Anky (ktorú touto cestou pozdravujem) mi ochotne pomáhali počas celého môjho predstavenia. Na začiatku som deti zabával kúzlom s nezbednou kartou až do momentu, kedy naša malá hra neprerástla do ohromnej stávky, v ktorej ma však  malý Samko bez problémov „obtiahol“ o 5 centov :-D. Prostredníctvom ukážky „skořápok“ s kartami som sa snažil deti naviesť k tomu, aby nikdy nepodľahli podvodníkom s kartami.

Po poučnej chvíľke som sa najprv s deťmi zahral s čarovným podstavcom magickej gule, neskôr som im ukázal tajomstvo „škótskej peňaženky“. Deti najprv nechápavo krútili hlavami a následne ma rozveselila otázka „Kde sa dá taká peňaženka kúpiť?“ Pochváliť musím aj Anku, ktorá mi asistovala pri triku so servítkou a nožom. Viac vám možno povedia fotky v albume pod týmto článkom.

A čo by to bolo za oslavu, keby ste sa o zážitky nemohli podeliť aj s ostatnými? Preto som mojich nových kamarátov naučil aj trik s mincami, ktorým môžu zabaviť aj rodičov alebo súrodencov.

Myslíte si, že takáto párty by sa páčila aj vašim deťom?

Objednaj si ma!

 

Kľúčové slová: , ,Komentáre ku článku: Aj takto môže vyzerať narodeninová oslava

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.