Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Vitajte v duši kúzelníka


Publikované dňa 03.11.2013 v kategórii Tipy a triky, Udalosti, Zážitky.


Zdravím všetkých priaznivcov a fanúšikov kúziel, mágie a hlavne dobrej zábavy, ktorí sú už unavení „nadprirodzenými“ schopnosťami Davida Copperfielda, Crissa Angela a ďalších kúzelníkov z You Tube-u a chcú byť priamymi svedkami „malých zázrakov“.

kuzelnik laco tischlerJednou z možností je objednať si moje vystúpenie a na vlastné oči vidieť ako kúzlim a zabávam spoločnosť. Ale dám šancu aj všetkým ostatným. Ako? Tak, že kto ma spozná a osloví kdekoľvek na ulici, v kaviarni, pube, obchodnom centre a požiada o kúzlo, toho pozvem na kávu a predvediem mu privátnu „cofee magic show“. Je to zaujímavá ponuka, čo myslíte?

Vítam vás v kráľovstve duše kúzelníka, teda na mojom blogu, kde vás budem pravidelne informovať o mojich vystúpeniach, zaujímavých zážitkoch, dianí vo svete mágie a kúziel a reagovať na vaše podnety.

Mojou snahou je spropagovať kúzelnícke umenie najmä na východnom Slovensku, nakoľko v mysliach väčšiny ľudí je kúzelnícke vystúpenie stále spájané s vyťahovaním králika z cylindra. Chcem vás presvedčiť, že tomu tak už dávno nie je a kúzla sa dajú predvádzať aj formou humoru a interaktívnej zábavy.

Dúfam, že aj VY svojimi reakciami prispejete naplniť moju ambíciu. Zabávajme sa teda spoločne, teším sa na Vaše príspevky!

stage-bg13

Kľúčové slová: , , , ,Komentáre ku článku: Vitajte v duši kúzelníka

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.