Vitajte na mojom blogu!
Som kúzelník Laco Tischler

Ako si vybrať vhodný druh programu


Publikované dňa 16.11.2013 v kategórii Tipy a triky.


V posledných dňoch ma bombardujete e-mailami a správami,Vyber si z programu Laca Tischlera v ktorých sa neviete rozhodnúť, aký typ programu by bol vhodný práve pre vás. Nakoľko sa nesmierne teším, že prejavujete záujem o moje vystúpenia, chcem vám v nasledujúcich riadkoch pomôcť – a to tým, že vám uľahčím rozhodovanie. Rozhodovanie o tom, či pozvať alebo nepozvať kúzelníka, ale hlavne o tom, aký druh programu by vám „sadol“.

Pri výbere by ste sa mali sústrediť vždy na 2 kritéria:

  1. či ide o podujatie pre deti alebo pre dospelých;
  2. koľko osôb sa akcie zúčastní.

Pokiaľ hovoríme o programe pre dospelých, detské programy sú úplne iná kategória, výber závisí od charakteru podujatia, počtu hostí a finančných možností. V prípade, že ide o firemnú akciu, ples, väčšiu narodeninovú párty a už máte program pozostávajúci z niekoľkých účinkujúcich v jednotlivých vstupoch, tak odporúčam objednať si ma ako moderátora-kúzelníka. Pri konferovaní jednotlivých čísiel vždy predvediem niekoľko krátkych trikov so zapojením divákov a tak sa moderovanie nestane iba suchým oznámením mien účinkujúcich ďalšieho čísla, ale vtipným a zaujímavým vyplnením času medzi jednotlivými produkciami umelcov.

Moderovanie

Pri počte hostí okolo 350 a viac, týka sa to najmä plesov a veľkých firemných akcií, si objednajte mikromágiu, pretože tento program nie je obmedzený priestorovo a ani ovplyvnený počtom hostí, nakoľko kúzlim a zabávam prítomných priamo pri stoloch, zatiaľ čo ostatní sa môžu venovať občerstveniu, rozhovorom a zábave.

Bez-názvu-1_04

Samozrejme, že sa nevylučuje spojenie oboch programov (vo väčšine prípadov tomu tak aj je), t.z. hovorený program a následne mikromágia pri stoloch. Tento formát odporúčam na svadby a menšie firemné akcie, kde počas hovoreného programu spoločne „nastavíme“ dobrú atmosféru a mikromágia spestrí zábavu počas ďalšieho priebehu večera.

Bez-názvu-1_03

Ak sa aj napriek spomenutému ocitnete pri výbere na bode mrazu, neváhajte a vyberte si program na mieru. Pri tejto možnosti môžete kľudne napísať čo potrebujete, kde, kedy a ako potrebujete, a ja sa budem snažiť vyhovieť vašim požiadavkám.

Bez-názvu-1_12
Nakoľko je mikromágia mojou srdcovou záležitosťou, dúfam, že ju nevynecháte. Je však len na vás ako sa rozhodnete, ja iba verím, že som vám aspoň trochu pomohol zorientovať sa pri výbere programu, aby práve vaše podujatie malo ten správny šmrnc.

Tak ktorý program si vyberiete vy?

Objednaj si ma!

Kľúčové slová: , , , ,Komentáre ku článku: Ako si vybrať vhodný druh programu

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Komentovanie nie je povolené.